Close Menu
    Sportske.baSportske.ba
    • Naslovnica
    • Najnovije
    • Fudbal
      • Reprezentacija BiH
      • Premijer liga BiH
      • Niže lige
      • Ino fudbal
      • Omladinski fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Ostali sportovi
    • Magazin
    Sportske.baSportske.ba
    Home»Fudbal»Ino fudbal»U FENERU ODUŠEVLJENI BAJIĆEM: Bh. reprezentativca žele dovesti iz jasnog razloga
    Ino fudbal

    U FENERU ODUŠEVLJENI BAJIĆEM: Bh. reprezentativca žele dovesti iz jasnog razloga

    28.03.2017
    Facebook Twitter WhatsApp
    podijeli
    Facebook Twitter WhatsApp

    Doskorašnji trener turske Konye, Aykut Kocaman je prema pisanju turskih medija dogovorio trogodišnju saradnju sa Fenerbahceom, te je već sastavio listu potencijalnih pojačanja.

    Naime, njegova prva želja je kreativac u sredini terena, a oni su zainteresovani za Hakima Ziyecha, te Mehmeta Ekicija. Ove transfere će biti teško realizovati jer slavni turski klub zbog financijskog Fair Playa ima na raspolaganju budžet od svega pet miliona eura.

    Tako su Kocamanu date odriješene ruke od predsjednika Aziza Yildirima kako bi ustabilio klub u sljedeće tri godine i pojačao ekipu, a na listi želja se nalazi i naš Riad Bajić, za kojeg je Fener obnovio interes.

    U dugoročnom planu do 2021. godine, Kocaman bi u Feneru rado vidio sljedeće igrače: Mehmet Ekici (Trabzonspor), Harun Tekin (Bursaspor), Filip Kostić (HSV), Omer Ali Sahiner (Konya), Bilal Basacikoglu (Feyenoord), Iveline Popov (Spartak Moskva), Enes Unal (Manchester City), Josue (Porto-Galatasaray), Jermaine Lens (Sunderland), Taison (Shakhtar Donetsk), Raul Gimenez (Benfica), Santi Cazorla (Arsenal), Henry Onyekuru (Eupen), Hatem Ben Arfa (PSG), Gonzalo Martines (River Plate), Eljero Elia (Feyenoord), Gustavo Scarpa (Fluminense), Rodriginho (Coritnhians), Tonny Vilhena (Feyenoord), Peter Etebo (Feirense), Metehan Guclu (PSG), Sergei Siydorchuk (Dinamo Kiev).

    Turski mediji su za Bajića plasirali vijest da je ponuda Fenerbahcea za Bajića spremna na kraju sezone i da nekadašnjem ofanzivcu Željezničara i reprezentativcu BiH je olakšavajuća uloga to što može igrati na krilu, kao i na poziciji napadača.

    fenerbahce konya Riad Bajić
    Prethodni članakU GRČKOJ NAS JE ŠOKIRAO U 95. MINUTI: Poslali smo upozorenje našim sljedećim protivnicima
    Sljedeći članak BRUTALNOST ALEXA RENFROEA: Jeste li vidjeli šta je uradio bh. reprezentativac

    Povezani članci

    Predsjednik Cityja: Pep Guardiola je sto puta prijetio odlaskom

    04.06.2026

    Konate otvorio dušu o borbi s depresijom: Navijači to ne razumiju jer misle da novac rješava sve

    04.06.2026

    Muslić pali motore u Gelzenkirhenu: Poznat datum prozivke Schalkea nakon povratka u Bundesligu

    04.06.2026

    Tenzije u Albaniji: Navijači divljali i zviždali himni Izraela, slavlje fudbalera umalo izazvalo tuču na terenu

    04.06.2026
    Najnovije

    Mario Cvitanović se oglasio nakon odlaska iz FK Sarajevo: Bilo je i teških trenutaka…

    04.06.2026

    Ruska tinejdžerka deklasirala Martu Kostjuk i ušla u finale Roland Garrosa

    04.06.2026

    Predsjednik Cityja: Pep Guardiola je sto puta prijetio odlaskom

    04.06.2026

    Gradski stadion u Banjoj Luci dobija moderniji izgled: Postavljena konstrukcija, krov na istočnoj tribini u završnoj fazi

    04.06.2026
    Preporuka

    Mario Cvitanović se oglasio nakon odlaska iz FK Sarajevo: Bilo je i teških trenutaka…

    Zeljković optimističan nakon novog dogovora: Radovi na Nacionalnom stadionu u Zenici počinju već ove godine

    Samir Muratović za Sportske: Kanada je opasnija od Švicarske, oni će nas najviše namučiti

    Dok u BiH čekaju njegov oporavak, Šunjiću skočila cijena na tržištu

    Sportske.ba
    Facebook Instagram YouTube
    • Naslovnica
    • Impressum
    • RSS
    • Pravila privatnosti
    • Uslovi korištenja
    © 2026 sportske.ba

    Unesite pojam i pritisnite Enter za pretragu. Pritisnite Esc za povratak.