OKK Sloboda Tuzla nastavila je s jačanjem igračkog kadra uoči nastavka sezone, a navijače crveno-crnih posebno će obradovati povratak dobro poznatog imena. Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Adi Zahiragić, ponovo je stanovnik Tuzle.
Iskusni 30-godišnji organizator igre već je ranije nosio dres Slobode, nakon čega je dio svoje karijere proveo u Mađarskoj. Sada se vraća kao slobodan igrač, a u tuzlanskom klubu vjeruju da će njegovo iskustvo, košarkaška inteligencija i liderstvo biti od velikog značaja u borbi za što bolje rezultate.
Zahiragić je prepoznat kao svestran bek s izraženom vizijom igre i stabilnošću na parketu, što ga čini važnim pojačanjem za predstojeće izazove.
„Svestrani 30-godišnji organizator igre i ove sezone priključuje se rosteru crveno-crnih, koje će ojačati svojim iskustvom, vizijom i stabilnošću. Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine prošlu sezonu završio je u dresu Slobode, nakon čega je karijeru nastavio u Mađarskoj. Zaha, dobro nam došao nazad“, poručili su iz OKK Sloboda Tuzla.




