Prema ekskluzivnim informacijama koje je objavio SpaceInter, mladi talent iz Hajduka, Branimir Mlačić, našao se na radaru nekoliko evropskih velikana.
Mladi 18-godišnji reprezentativac Hrvatske ove sezone odigrao je 14 utakmica u Prvoj ligi Hrvatske, a svojom igrom brzo je privukao pažnju najvećih klubova.
Inter je već poslao ponudu za Mlačića u vidu posudbe s pravom otkupa od 5 miliona eura, dok Hajduk i dalje pregovara i traži najbolji mogući dogovor. Iako su pregovori trenutno u stand-by fazi, jasno je da italijanski gigant ozbiljno prati razvoj ovog mladog igrača.
Pored Intera, pažnju na Mlačića pokazao je i Barcelona, koja do sada nije službeno poslala ponudu, ali se navodi da redovno prati njegov napredak i da je spremna reagovati ukoliko se pojavi prilika.
Mladi veznjak, koji je već u mlađim reprezentativnim selekcijama Hrvatske pokazao veliki potencijal, sve više privlači interes evropskih klubova, a Space Inter ističe da će naredne sezone biti ključna za njegov transfer i dalji razvoj karijere.




