Bivši reprezentativac BiH Adi Nalić, mogao bi u drugom dijelu sezone igrati u BiH.
Naime, kako je ranije tokom dana objavljeno, FK Željezničar pokazao je interes za ovog svestranog ofanzivca. Ipak, kako je potvrđeno za Sportske, Željezničar nije jedini zainteresovani klub iz BiH.
Prema informacijama našeg portala, interes za Nalićem pokazao je i Zrinjski. Osim toga, za ovog fudbalera postoji interes i iz HNL-a te još uvijek nije donio odluku o nastavku svoje karijere.
Nalić je slobodan od ljeta na fudbalskom tržištu, kada je napustio nizozemski Almere.
Prije toga, sa dosta uspjeha nosio je dres Landoskrone, Malmea i Hammarbya.
Za A reprezentaciju BiH odigrao je devet utakmica.




