Uprava banjalučkog Borca nastavlja sa slaganjem pobjedničkog mozaika za budućnost. Jedan od najboljih fudbalera aktuelnog sastava i ljubimac navijača, Miloš Jojić, zvanično je stavio potpis na novi ugovor, potvrdivši tako da njegova priča u gradu na Vrbasu dobija novo poglavlje.
Ovim potezom “Crveno-plavi” su osigurali ostanak ključne figure u veznom redu, šaljući jasnu poruku konkurentima o svojim šampionskim ambicijama.
Kreativan potpis koji je oduševio navijače
Banjalučani su ozvaničenje saradnje odradili na nesvakidašnji i kreativan način. Na klupskim društvenim mrežama objavljen je video snimljen u jednom od gradskih parkova. U glavnoj ulozi je Jojić koji, sjedeći na klupi, prima simboličan poklon koji najavljuje nastavak saradnje. Ovaj marketinški potez Borca brzo je postao viralan, prikupivši brojne pozitivne reakcije oduševljenih navijača.
Otkako je stigao u Banju Luku, bivši as Partizana, Borussije Dortmund i Kölna u potpunosti je opravdao status velikog pojačanja. Jojić se brzo profilisao kao apsolutni lider ekipe, a njegovo iskustvo iz najjačih evropskih liga pokazalo se kao ključni faktor u dominaciji Borca.
Jojić je postao motor banjalučkog tima – igrač koji svojom vizijom, mirnoćom na lopti i preciznim prekidima pravi razliku na terenu. Osim doprinosa u igri, njeorgov značaj u svlačionici i mentska uloga prema mlađim igračima čine ga nezamjenjivim šrafom u mašineriji aktuelnog prvaka.
Ostanak veznjaka ovakvog renomea potvrda je stabilnosti kluba i odlučnosti da Borac ostane u samom vrhu bh. fudbala, ali i da napravi dodatni iskorak na evropskoj sceni.




