Mladi fudbaler Crvene zvezde Adem Avdić, dospio je u centar pažnje nakon vijesti da će u budućnosti igrati za BiH.
Ovaj 17-godišnji lijevi bek do sada je nastupao za sve omladinske selekcije Srbije uključujući i U-21.
Avdić se sada i sam oglasio nakon vijesti da će igrati za BiH, sa porukom da je Srbija njegova jedina domovina.
“Srbija je moja jedina domovina! Ponosan sam što branim grb i boje ove zemlje”, napisao je Avdić.





