Navijači Veleža danas proslavljaju svoj 40. rođendan.
Red Army važi za najstariju navijačku grupu u Bosni i Hercegovini. Iz godine u godinu su 12. igrač mostarskog kluba, a povodom rođendana pristalice ove grupe su napravile spektakl u gradu na Neretvi.
Mostar je obojen u crveno, na niz lokacija mogu se vidjeti transparenti s naglaskom da veza između Veleža i Red Armyja neće nikada nestati, a zabilježena je i bakljada na Starom mostu.
Pogledajte atmosferu u Mostaru.





